O společnosti

K&J GROUP d.o.o.

Dunajska cesta 103, 1000 Ljubljana

Provozovna: Dunajska cesta 106, 1000 Ljubljana
IČO: 8142165000
DIČ: SI38342618

PRACOVNÍ DOBA

Od pondělí do neděle:
8:00 – 20:00

KONTAKT

+386 30 349 – 700
info@kjtranslations.com

K&J TRANSLATIONS

Překladatelská agentura K&J Translations působí na na slovinském, slovenském, chorvatském, německém, českém a anglickém trhu. Našim klientům nabízíme kvalitní překladatelské a korektorské služby v 75 světových jazycích. Jsme mladý mezinárodní tým, který spolupracuje s více než 210 překladateli a rodilými mluvčími z celé Evropy. Uvědomujeme si, jak důležitá je kvalita překladů a rychlá i efektivní komunikace s klienty. Vaše očekávání jsou u nás na prvním místě!

Vaše očekávání jsou u nás na prvním místě!

Na překladech spolupracujeme s odborníky z jednotlivých oborů. Tak zajistíme nejvyšší možnou kvalitu našich služeb. Snažíme se o kvalitu, přesnost a konzistenci.
Víme, že naši klienti mají často naspěch, a proto se vaší poptávce věnujeme ihned, jakmile ji přijmeme! Už za 30 minut obdržíte konečnou cenovou nabídku.
Abychom vám mohli nabídnout široké spektrum jazykových kombinací, spolupracujeme s více než 220 překladateli. Všichni naši překladatelé cílový jazyk ovládají na úrovni rodilých mluvčích. Tak vám můžeme zajistit překlady nejvyšší kvality!
Veškeré povinnosti jsou příjemnější s úsměvem na tváři. Pokud máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete poradit, kontaktujte náš příjemný tým. Vždy jsme vám ochotni pomoci!
Chápeme, že máte určitý časový rámec a termín, dokdy musí být překlad dokončen. Proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám nabídku a překlad zajistili v co nejkratším termínu.
Spokojenost klientů je naší prioritou! Vždy se držíme dohodnutých termínů, protože váš čas respektujeme. Jsme přesní a zorganizovaní. Na nás se můžete spolehnout!
Překlad je jen jedním z mnoha výdajů, které při přípravě obchodních textů máte. Nabízíme vám výhodné ceny, a ještě výhodnější množstevní slevy v případě většího objemu textů. Objednat hodně se u nás skutečně vyplatí!
Překládáme do více než 75 světových jazyků v nejrůznějších kombinacích. Pro přesnou cenovou nabídku požadované jazykové kombinace nás kontaktujte.
(Přečíst více)

Napište nám!

O společnosti
Rate this post