Služby

Špičkové překladatelské služby pro vaši mezinárodní obchodní činnost.

Vítejte na webových stránkách K&J Translations! V případě, že potřebujete rychlé a kvalitní překladatelské služby, jste na pravém místě!
Na odkazech níže si můžete o jednotlivých službách z naší nabídky přečíst více:

Nabízíme vám rychlé a kvalitní překlady do 75 světových jazyků. Překládáme jak všeobecné, tak i odborné texty. Dobrý překlad má klíčový význam. Ovlivňuje to, jak se na vás dívají vaši nadřízení, spolupracovníci, konkurence a vaši noví nebo stávající zákazníci, s nimiž obchodujete. To si uvědomujeme i v překladatelské agentuře K&J Translations a překlad vždy realizujeme podle vašich očekávání.

Přečíst více

Napsali jste text v mateřském nebo cizím jazyce, ale nejste přesvědčeni, zda je gramaticky správně? Nabízíme vám cenově výhodné a kvalitní korektury textů všech druhů. Všichni naši korektoři jsou odborníci specializovaní na různé obory a rodilí mluvčí vybraného jazyka! Díky korektuře bude váš text nejen bez gramatických chyb, ale i stylisticky a terminologicky správný.

Přečíst více

Nabízíme firmám i jednotlivcům kvalitní služby našich soudních tlumočníků za výhodné ceny. Soudní překlady vyžadují maximální míru odbornosti a důvěrnosti. Právě proto nakládáme s každým dokumentem s řádnou péčí a důvěrně.

Přečíst více

Takže, co všechno je ke kvalitnímu překladu nebo korektuře vašeho textu nutné?

  • zkušení odborníci
  • odborná kontrola terminologie
  • lokalizace překladů pro jednotlivé trhy
  • vynikající organizace překladatelského projektu
  • dodržování dohodnutých termínů
  • rychlá a účinná komunikace s klientem

Máte větší projekt, který potřebujete přeložit do několika jazyků a nevíte, kde začít? Nebo nejste přesvědčeni, zda je pro váš projekt nezbytná i korektura překladu? Nebo se ohledně případné lokalizace potřebujete poradit s rodilými mluvčími určitého jazyka? Napište nám, zdarma vám poradíme a zašleme nabídku, která vám bude nejvíc vyhovovat.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na info@kjtranslations.si nebo pomocí formuláře níže. Rádi vám odpovíme. Pokud vás od psaní už bolí ruka a raději se domlouváte telefonicky, zavolejte nám na +386 30 349 700!

Napište nám!

Napište nám!

Služby
4.9 (97.5%) 8 votes