Náš tým

Sašo

Vedoucí projektů na slovinském, německém a rakouském trhu. Diplomovaný germanista a překladatel s přirozeným talentem na jazyky. Stará se o organizaci projektů a o jejich úspěšnou realizaci na slovinském a německém trhu.

Slavo

Prodejní koordinátor a vedoucí zakázek na slovenském a italském trhu. Rodilý mluvčí slovenštiny se skvělou znalostí italštiny, kterou získal během dvojjazyčného studia na Slovensku a v Itálii. Příjemné obchodní popovídání zajištěno!

Katarina

Vedoucí kanceláře a projektů na slovinském a slovenském trhu a překladatelka jazykové kombinace slovinština–slovenština. Po úspěšném studiu slovinštiny se chopila překladatelské práce ve Slovinsku. Nyní je nepostradatelnou součástí týmu K&J Translations.

Wojciech

Vedoucí projektů na polském a slovenském trhu. Rodilý mluvčí polštiny a diplomovaný slovakista. Duší nadšený lingvista, který najde odpověď na jakoukoli lingvistickou otázku. Přijme každou překladatelskou výzvu.

Jože

Vedoucí financí a marketingu. Strojní inženýr, který našel vášeň v marketingu a ekonomice. Stará se o propagaci, webová rozšíření, smlouvy a finance firmy. Je neustále v kontaktu s účetnictvím a zbožňuje čísla i programy všeho druhu.

Kalkulace
zdarma