Překlady

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí rychlé a cenově výhodné překlady do více než 75 světových jazyků. Jsme tady pro vás, pokud potřebujete překlad beletristického, odborného nebo vědeckého textu. Zajistíme vám kvalitní překlady, které jsou na vaše přání dodatečně zkontrolovány korektorem – rodilým mluvčím. Na nás se můžete spolehnout!

CENÍK
POPTÁVKA

KVALITNÍ PŘEKLADY DO 75 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

Dobrý překlad má klíčový význam. Ovlivňuje to, jak se na vás dívají vaši nadřízení, spolupracovníci, konkurence a vaši noví nebo stávající zákazníci, s nimiž obchodujete. Kvalita vašeho textu v cizím jazyce často rozhoduje o tom, zda získáte nový projekt, získáte nové zákazníky nebo úspěšně dokončíte studium. Každopádně chceme být přítomni u vašeho úspěchu a díky službám našich zkušených překladatelů vám pomoci k vynikajícím výsledkům!

Nabízíme vám spolehlivé, kvalitní a cenově výhodné překladatelské služby, kontrolu rodilým mluvčím nebo dobrým znalcem jazyka a možnost dodatečné korektury realizovaného překladu, která zajistí dokonalost vašeho textu. Můžete si vybrat jeden ze dvou balíčků překladů:

  • překlad textu a kontrola překladu,
  • překlad textu, korektura a kontrola překladu.

Nabízíme překlady a korektury následujících druhů textů:

Za výhodnou cenu vám nabízíme také možnost expresního překladu (méně než 24 hodin) a rychlého překladu (méně než 48 hodin).

NABÍZÍME VÁM SLUŽBY ZKUŠENÝCH PŘEKLADATELŮ V NÁSLEDUJÍCÍCH JAZYKOVÝCH SKUPINÁCH:

Prva skupina jezikov

ANGLIČTINA

NĚMČINA

RUŠTINA

POLŠTINA

SLOVENŠTINA

SLOVINŠTINA

CHORVATŠTINA

SRBŠTINA

Druga skupina jezikov

ITALŠTINA

FRANCOUZŠTINA

ŠPANĚLŠTINA

MAĎARŠTINA

ČÍNŠTINA

Tretja skupina jezikov

OSTATNÍ JAZYKY

Máte více dotazů? Kontaktujte nás na info@kjtranslations.com nebo pomocí formuláře níže.

Napište nám!

Napište nám!

Kontaktna lisicka
Překlady
4.9 (98.79%) 33 votes